Super liga žene 2012/13


Super liga Srbije za žene 2012/13

PosTeamPtsPWDLFA+/-Last 5 matches
1RK Zaječar  RK Zaječar39201910661444217WWWWW
2Jagodina  Jagodina34201622584461123WWDWL
3Radnički Lepenica  Radnički Lepenica2720115455152922DWWWL
4BMS Milenijum  BMS Milenijum25201136515516-1LWDLW
5Maks Sport  Maks Sport2020848466476-10WLDLW
6Naisa  Naisa18209011565570-5WLLWW
7Železničar  Železničar18209011461523-62LWWLW
8Crvena Zvezda  Crvena Zvezda15207112556557-1WLLLL
9Radnički Svilajnac  Radnički Svilajnac13206113539577-38LLWWL
10Knjaz Miloš  Knjaz Miloš10204214537605-68DLLDL
11Radnički 1949  Radnički 19491200119552729-177LLLLL
12Nopal - Bačka Palanka  Nopal - Bačka Palanka00000000

Utakmice RK Zaječar u Super ligi Srbije za žene 2012/13

DateFixtureMatchScore
Sat 15 Sep, 00:001RK Zaječar - Radnički Lepenica30 - 24
Sat 22 Sep, 00:002Radnički Svilajnac - RK Zaječar21 - 44
Sat 29 Sep, 00:003RK Zaječar - Nopal - Bačka Palanka -
Sat 13 Oct, 00:004Radnički 1949 - RK Zaječar22 - 40
Sat 20 Oct, 00:005RK Zaječar - BMS Milenijum35 - 26
Sat 27 Oct, 00:006Železničar - RK Zaječar23 - 35
Sat 3 Nov, 00:007RK Zaječar - Knjaz Miloš38 - 25
Sat 10 Nov, 00:008RK Zaječar - Maks Sport31 - 21
Wed 23 Jan, 00:009Naisa - RK Zaječar14 - 32
Sat 19 Jan, 00:0010RK Zaječar - Crvena Zvezda28 - 25
Sat 26 Jan, 00:0011Jagodina - RK Zaječar19 - 30
Mon 1 Jan, 00:0012Radnički Lepenica - RK Zaječar26 - 26
Wed 13 Mar, 19:0013RK Zaječar - Radnički Svilajnac32 - 25
Mon 1 Jan, 00:0014Nopal - Bačka Palanka - RK Zaječar -
Sat 2 Mar, 19:0015RK Zaječar - Radnički 194947 - 26
Sat 9 Mar, 18:0016BMS Milenijum - RK Zaječar20 - 27
Sat 16 Mar, 19:0017RK Zaječar - Železničar39 - 18
Sat 6 Apr, 19:0018Knjaz Miloš - RK Zaječar18 - 31
Fri 12 Apr, 19:1519Maks Sport - RK Zaječar18 - 22
Sat 20 Apr, 17:0020RK Zaječar - Naisa37 - 24
Sat 27 Apr, 17:0021Crvena Zvezda - RK Zaječar25 - 31
Sat 4 May, 17:0022RK Zaječar - Jagodina26 - 24

Kalendar takmičenja Super lige Srbije za žene

DateFixtureMatchScore
Sat 15 Sep, 00:001BMS Milenijum - Nopal - Bačka Palanka -
Sat 15 Sep, 00:001Maks Sport - Jagodina24 - 26
Sat 15 Sep, 00:001Naisa - Crvena Zvezda32 - 28
Sat 15 Sep, 00:001Radnički 1949 - Knjaz Miloš28 - 30
Sat 15 Sep, 00:001RK Zaječar - Radnički Lepenica30 - 24
Sat 15 Sep, 00:001Železničar - Radnički Svilajnac28 - 27
Sat 22 Sep, 00:002Jagodina - Naisa29 - 20
Sat 22 Sep, 00:002Knjaz Miloš - Crvena Zvezda28 - 29
Sat 22 Sep, 00:002Nopal - Bačka Palanka - Železničar -
Sat 22 Sep, 00:002Radnički 1949 - BMS Milenijum30 - 35
Sat 22 Sep, 00:002Radnički Lepenica - Maks Sport28 - 24
Sat 22 Sep, 00:002Radnički Svilajnac - RK Zaječar21 - 44
Sat 29 Sep, 00:003BMS Milenijum - Knjaz Miloš30 - 26
Sat 29 Sep, 00:003Crvena Zvezda - Jagodina20 - 27
Sat 29 Sep, 00:003Maks Sport - Radnički Svilajnac28 - 25
Sat 29 Sep, 00:003Naisa - Radnički Lepenica26 - 28
Sat 29 Sep, 00:003RK Zaječar - Nopal - Bačka Palanka -
Sat 29 Sep, 00:003Železničar - Radnički 194930 - 26
Sat 13 Oct, 00:004BMS Milenijum - Železničar19 - 20
Sat 13 Oct, 00:004Knjaz Miloš - Jagodina21 - 32
Sat 13 Oct, 00:004Nopal - Bačka Palanka - Maks Sport -
Sat 13 Oct, 00:004Radnički 1949 - RK Zaječar22 - 40
Sat 13 Oct, 00:004Radnički Lepenica - Crvena Zvezda30 - 30
Sat 13 Oct, 00:004Radnički Svilajnac - Naisa25 - 23
Sat 20 Oct, 00:005Crvena Zvezda - Radnički Svilajnac29 - 31
Sat 20 Oct, 00:005Jagodina - Radnički Lepenica27 - 14
Sat 20 Oct, 00:005Maks Sport - Radnički 194935 - 30
Sat 20 Oct, 00:005Naisa - Nopal - Bačka Palanka -
Sat 20 Oct, 00:005RK Zaječar - BMS Milenijum35 - 26
Sat 20 Oct, 00:005Železničar - Knjaz Miloš23 - 30
Sat 27 Oct, 00:006BMS Milenijum - Maks Sport15 - 15
Sat 27 Oct, 00:006Knjaz Miloš - Radnički Lepenica25 - 28
Sat 27 Oct, 00:006Nopal - Bačka Palanka - Crvena Zvezda -
Sat 27 Oct, 00:006Radnički 1949 - Naisa26 - 42
Sat 27 Oct, 00:006Radnički Svilajnac - Jagodina18 - 26
Sat 27 Oct, 00:006Železničar - RK Zaječar23 - 35
Sat 3 Nov, 00:007Crvena Zvezda - Radnički 194934 - 31
Sat 3 Nov, 00:007Jagodina - Nopal - Bačka Palanka -
Sat 3 Nov, 00:007Maks Sport - Železničar21 - 14
Sat 3 Nov, 00:007Naisa - BMS Milenijum28 - 29
Sat 3 Nov, 00:007Radnički Lepenica - Radnički Svilajnac28 - 25
Sat 3 Nov, 00:007RK Zaječar - Knjaz Miloš38 - 25
Sat 10 Nov, 00:008BMS Milenijum - Crvena Zvezda24 - 23
Sat 10 Nov, 00:008Knjaz Miloš - Radnički Svilajnac30 - 27
Sat 10 Nov, 00:008Nopal - Bačka Palanka - Radnički Lepenica -
Sat 10 Nov, 00:008Radnički 1949 - Jagodina24 - 37
Sat 10 Nov, 00:008RK Zaječar - Maks Sport31 - 21
Sat 10 Nov, 00:008Železničar - Naisa21 - 23
Sat 17 Nov, 00:009Crvena Zvezda - Železničar21 - 26
Sat 17 Nov, 00:009Radnički Svilajnac - Nopal - Bačka Palanka -
Wed 23 Jan, 00:009Jagodina - BMS Milenijum24 - 18
Wed 23 Jan, 00:009Maks Sport - Knjaz Miloš26 - 23
Wed 23 Jan, 00:009Naisa - RK Zaječar14 - 32
Wed 23 Jan, 00:009Radnički Lepenica - Radnički 194935 - 28
Sat 19 Jan, 00:0010BMS Milenijum - Radnički Lepenica26 - 25
Sat 19 Jan, 00:0010Knjaz Miloš - Nopal - Bačka Palanka -
Sat 19 Jan, 00:0010Maks Sport - Naisa25 - 17
Sat 19 Jan, 00:0010Radnički 1949 - Radnički Svilajnac29 - 29
Sat 19 Jan, 00:0010RK Zaječar - Crvena Zvezda28 - 25
Sat 19 Jan, 00:0010Železničar - Jagodina19 - 23
Sat 26 Jan, 00:0011Crvena Zvezda - Maks Sport21 - 19
Sat 26 Jan, 00:0011Jagodina - RK Zaječar19 - 30
Sat 26 Jan, 00:0011Naisa - Knjaz Miloš31 - 30
Sat 26 Jan, 00:0011Nopal - Bačka Palanka - Radnički 1949 -
Sat 26 Jan, 00:0011Radnički Lepenica - Železničar29 - 19
Sat 26 Jan, 00:0011Radnički Svilajnac - BMS Milenijum24 - 25
Mon 1 Jan, 00:0012Crvena Zvezda - Naisa34 - 30
Mon 1 Jan, 00:0012Jagodina - Maks Sport33 - 25
Mon 1 Jan, 00:0012Knjaz Miloš - Radnički 194935 - 25
Mon 1 Jan, 00:0012Nopal - Bačka Palanka - BMS Milenijum -
Mon 1 Jan, 00:0012Radnički Lepenica - RK Zaječar26 - 26
Mon 1 Jan, 00:0012Radnički Svilajnac - Železničar24 - 23
Mon 1 Jan, 00:0013Železničar - Nopal - Bačka Palanka -
Sat 9 Feb, 18:3013Naisa - Jagodina30 - 31
Sat 9 Feb, 19:0013BMS Milenijum - Radnički 194936 - 32
Sun 10 Feb, 19:0013Crvena Zvezda - Knjaz Miloš41 - 32
Wed 20 Feb, 20:0013Maks Sport - Radnički Lepenica22 - 22
Wed 13 Mar, 19:0013RK Zaječar - Radnički Svilajnac32 - 25
Mon 1 Jan, 00:0014Nopal - Bačka Palanka - RK Zaječar -
Sat 16 Feb, 19:0014Jagodina - Crvena Zvezda27 - 26
Sat 16 Feb, 19:0014Knjaz Miloš - BMS Milenijum26 - 31
Sat 16 Feb, 19:0014Radnički 1949 - Železničar26 - 27
Sat 16 Feb, 19:0014Radnički Lepenica - Naisa32 - 27
Sat 16 Feb, 19:0014Radnički Svilajnac - Maks Sport23 - 18
Mon 1 Jan, 00:0015Maks Sport - Nopal - Bačka Palanka -
Sat 2 Mar, 17:3015Naisa - Radnički Svilajnac41 - 34
Sat 2 Mar, 19:0015Jagodina - Knjaz Miloš41 - 29
Sat 2 Mar, 19:0015RK Zaječar - Radnički 194947 - 26
Sat 2 Mar, 19:0015Železničar - BMS Milenijum22 - 26
Sun 3 Mar, 18:3015Crvena Zvezda - Radnički Lepenica28 - 29
Mon 1 Jan, 00:0016Nopal - Bačka Palanka - Naisa -
Sat 9 Mar, 18:0016BMS Milenijum - RK Zaječar20 - 27
Sat 9 Mar, 18:0016Knjaz Miloš - Železničar25 - 29
Sat 9 Mar, 18:0016Radnički 1949 - Maks Sport34 - 36
Sat 9 Mar, 18:3016Radnički Svilajnac - Crvena Zvezda31 - 35
Sat 9 Mar, 20:0016Radnički Lepenica - Jagodina27 - 27
Mon 1 Jan, 00:0017Crvena Zvezda - Nopal - Bačka Palanka -
Fri 15 Mar, 17:3017Radnički Lepenica - Knjaz Miloš33 - 33
Sat 16 Mar, 18:3017Jagodina - Radnički Svilajnac32 - 24
Sat 16 Mar, 19:0017Naisa - Radnički 194943 - 29
Sat 16 Mar, 19:0017RK Zaječar - Železničar39 - 18
Sat 16 Mar, 20:0017Maks Sport - BMS Milenijum21 - 21
Mon 1 Jan, 00:0018Nopal - Bačka Palanka - Jagodina -
Sat 6 Apr, 19:0018BMS Milenijum - Naisa27 - 29
Sat 6 Apr, 19:0018Knjaz Miloš - RK Zaječar18 - 31
Sat 6 Apr, 19:3018Radnički Svilajnac - Radnički Lepenica24 - 26
Sun 7 Apr, 17:0018Radnički 1949 - Crvena Zvezda25 - 39
Sun 7 Apr, 19:0018Železničar - Maks Sport23 - 24
Mon 1 Jan, 00:0019Radnički Lepenica - Nopal - Bačka Palanka -
Fri 12 Apr, 19:0019Naisa - Železničar25 - 27
Fri 12 Apr, 19:1519Maks Sport - RK Zaječar18 - 22
Sat 13 Apr, 18:3019Jagodina - Radnički 194941 - 24
Sat 13 Apr, 19:3019Radnički Svilajnac - Knjaz Miloš30 - 24
Sun 14 Apr, 19:0019Crvena Zvezda - BMS Milenijum27 - 29
Mon 30 Nov, 00:0020Nopal - Bačka Palanka - Radnički Svilajnac -
Sat 20 Apr, 17:0020Radnički 1949 - Radnički Lepenica32 - 36
Sat 20 Apr, 17:0020RK Zaječar - Naisa37 - 24
Sat 20 Apr, 19:0020BMS Milenijum - Jagodina23 - 23
Sat 20 Apr, 19:0020Knjaz Miloš - Maks Sport21 - 21
Sat 20 Apr, 19:0020Železničar - Crvena Zvezda24 - 23
Mon 1 Jan, 00:0021Nopal - Bačka Palanka - Knjaz Miloš -
Sat 27 Apr, 17:0021Crvena Zvezda - RK Zaječar25 - 31
Sat 27 Apr, 17:0021Naisa - Maks Sport29 - 20
Sat 27 Apr, 19:0021Jagodina - Železničar35 - 19
Sat 27 Apr, 20:0021Radnički Svilajnac - Radnički 194942 - 25
Sun 28 Apr, 19:0021Radnički Lepenica - BMS Milenijum29 - 24
Mon 1 Jan, 00:0022Radnički 1949 - Nopal - Bačka Palanka -
Sat 4 May, 17:0022RK Zaječar - Jagodina26 - 24
Sat 4 May, 19:0022BMS Milenijum - Radnički Svilajnac31 - 30
Sat 4 May, 19:0022Knjaz Miloš - Naisa26 - 31
Sat 4 May, 19:0022Železničar - Radnički Lepenica26 - 22
Sat 4 May, 20:0022Maks Sport - Crvena Zvezda23 - 18

Be Sociable, Share!