Super liga muškarci 2012/13


Super liga Srbije za muškarce 2012/13

PosTeamPtsPWDLFA+/-Last 5 matches
1Partizan  Partizan48262321803643160WWWWW
2Vojvodina  Vojvodina48262402758645113WWWWW
3Vrbas Carnex  Vrbas Carnex302614210678688-10DWLLW
4Zaječar  Zaječar26261301374673511LLWWW
5Rudar  Rudar2426112136856823WDLWL
6Metaloplastika  Metaloplastika2426112136526493LDLWL
7Kolubara  Kolubara232610313740765-25DLLLW
8Napredak  Napredak222610214690712-22WDWLL
9Crvena Zvezda (M)  Crvena Zvezda (M)2026132117016983DWLWW
10PKB  PKB20268414713733-20LWWLL
11Radnički KG  Radnički KG202610016662700-38LLWLL
12Jugović Unimet  Jugović Unimet19268315681702-21LLLLW
13Železničar 1949  Železničar 1949192610115698745-47WDWWL
14Crvenka Jafa  Crvenka Jafa11264319675785-110DLLLL

Utakmice RK Zaječar u Super ligi Srbije za muškarce 2012/13

DateFixtureMatchScore
Mon 30 Nov, 00:001Železničar 1949 - Zaječar29 - 31
Mon 30 Nov, 00:002Zaječar - Napredak32 - 27
Mon 30 Nov, 00:003PKB - Zaječar36 - 28
Mon 30 Nov, 00:004Zaječar - Jugović Unimet32 - 26
Mon 30 Nov, 00:005Metaloplastika - Zaječar22 - 20
Mon 30 Nov, 00:006Zaječar - Rudar30 - 29
Mon 30 Nov, 00:007Crvena Zvezda (M) - Zaječar33 - 31
Mon 30 Nov, 00:008Zaječar - Vrbas Carnex29 - 30
Mon 30 Nov, 00:009Vojvodina - Zaječar29 - 21
Mon 30 Nov, 00:0010Partizan - Zaječar34 - 28
Mon 30 Nov, 00:0011Zaječar - Crvenka Jafa33 - 18
Mon 30 Nov, 00:0012Kolubara - Zaječar29 - 22
Mon 30 Nov, 00:0013Zaječar - Radnički KG29 - 24
Mon 30 Nov, 00:0014Zaječar - Železničar 194926 - 35
Sat 16 Feb, 19:0015Napredak - Zaječar27 - 26
Sat 23 Feb, 18:0016Zaječar - PKB31 - 29
Sat 2 Mar, 19:0017Jugović Unimet - Zaječar34 - 30
Sun 10 Mar, 18:0018Zaječar - Metaloplastika34 - 22
Sat 16 Mar, 19:0019Rudar - Zaječar29 - 27
Sat 23 Mar, 19:0020Zaječar - Crvena Zvezda (M)32 - 29
Sat 30 Mar, 19:0021Vrbas Carnex - Zaječar26 - 28
Sat 13 Apr, 18:0022Zaječar - Vojvodina24 - 26
Sat 20 Apr, 19:0023Zaječar - Partizan20 - 29
Sat 27 Apr, 19:0024Crvenka Jafa - Zaječar27 - 32
Sat 4 May, 19:0025Zaječar - Kolubara38 - 31
Sat 11 May, 19:0026Radnički KG - Zaječar25 - 32

Kalendar takmičenja Super lige Srbije za muškarce

DateFixtureMatchScore
Mon 30 Nov, 00:001Jugović Unimet - Crvena Zvezda (M)26 - 27
Mon 30 Nov, 00:001Kolubara - Partizan29 - 32
Mon 30 Nov, 00:001Metaloplastika - Rudar25 - 22
Mon 30 Nov, 00:001Napredak - Vojvodina21 - 29
Mon 30 Nov, 00:001PKB - Vrbas Carnex23 - 21
Mon 30 Nov, 00:001Radnički KG - Crvenka Jafa26 - 21
Mon 30 Nov, 00:001Železničar 1949 - Zaječar29 - 31
Mon 30 Nov, 00:002Crvena Zvezda (M) - Metaloplastika25 - 31
Mon 30 Nov, 00:002Crvenka Jafa - Železničar 194929 - 23
Mon 30 Nov, 00:002Kolubara - Radnički KG26 - 28
Mon 30 Nov, 00:002Partizan - Rudar33 - 28
Mon 30 Nov, 00:002Vojvodina - PKB34 - 25
Mon 30 Nov, 00:002Vrbas Carnex - Jugović Unimet26 - 25
Mon 30 Nov, 00:002Zaječar - Napredak32 - 27
Mon 30 Nov, 00:003Jugović Unimet - Vojvodina23 - 25
Mon 30 Nov, 00:003Metaloplastika - Vrbas Carnex30 - 23
Mon 30 Nov, 00:003Napredak - Crvenka Jafa27 - 24
Mon 30 Nov, 00:003PKB - Zaječar36 - 28
Mon 30 Nov, 00:003Radnički KG - Partizan28 - 31
Mon 30 Nov, 00:003Rudar - Crvena Zvezda (M)30 - 25
Mon 30 Nov, 00:003Železničar 1949 - Kolubara25 - 36
Mon 30 Nov, 00:004Crvenka Jafa - PKB27 - 27
Mon 30 Nov, 00:004Kolubara - Napredak34 - 28
Mon 30 Nov, 00:004Partizan - Crvena Zvezda (M)26 - 26
Mon 30 Nov, 00:004Radnički KG - Železničar 194923 - 22
Mon 30 Nov, 00:004Vojvodina - Metaloplastika28 - 23
Mon 30 Nov, 00:004Vrbas Carnex - Rudar24 - 22
Mon 30 Nov, 00:004Zaječar - Jugović Unimet32 - 26
Mon 30 Nov, 00:005Crvena Zvezda (M) - Vrbas Carnex27 - 25
Mon 30 Nov, 00:005Jugović Unimet - Crvenka Jafa23 - 23
Mon 30 Nov, 00:005Metaloplastika - Zaječar22 - 20
Mon 30 Nov, 00:005Napredak - Radnički KG24 - 20
Mon 30 Nov, 00:005PKB - Kolubara28 - 28
Mon 30 Nov, 00:005Rudar - Vojvodina22 - 24
Mon 30 Nov, 00:005Železničar 1949 - Partizan24 - 32
Mon 30 Nov, 00:006Crvenka Jafa - Metaloplastika28 - 26
Mon 30 Nov, 00:006Kolubara - Jugović Unimet38 - 28
Mon 30 Nov, 00:006Partizan - Vrbas Carnex37 - 23
Mon 30 Nov, 00:006Radnički KG - PKB35 - 31
Mon 30 Nov, 00:006Vojvodina - Crvena Zvezda (M)22 - 20
Mon 30 Nov, 00:006Zaječar - Rudar30 - 29
Mon 30 Nov, 00:006Železničar 1949 - Napredak29 - 30
Mon 30 Nov, 00:007Crvena Zvezda (M) - Zaječar33 - 31
Mon 30 Nov, 00:007Jugović Unimet - Radnički KG35 - 25
Mon 30 Nov, 00:007Metaloplastika - Kolubara31 - 25
Mon 30 Nov, 00:007Napredak - Partizan25 - 27
Mon 30 Nov, 00:007PKB - Železničar 194929 - 21
Mon 30 Nov, 00:007Rudar - Crvenka Jafa35 - 27
Mon 30 Nov, 00:007Vrbas Carnex - Vojvodina23 - 22
Mon 30 Nov, 00:008Crvenka Jafa - Crvena Zvezda (M)26 - 28
Mon 30 Nov, 00:008Kolubara - Rudar34 - 28
Mon 30 Nov, 00:008Napredak - PKB28 - 25
Mon 30 Nov, 00:008Partizan - Vojvodina24 - 23
Mon 30 Nov, 00:008Radnički KG - Metaloplastika26 - 22
Mon 30 Nov, 00:008Zaječar - Vrbas Carnex29 - 30
Mon 30 Nov, 00:008Železničar 1949 - Jugović Unimet22 - 26
Mon 30 Nov, 00:009Crvena Zvezda (M) - Kolubara33 - 26
Mon 30 Nov, 00:009Jugović Unimet - Napredak22 - 22
Mon 30 Nov, 00:009Metaloplastika - Železničar 194934 - 24
Mon 30 Nov, 00:009PKB - Partizan22 - 26
Mon 30 Nov, 00:009Rudar - Radnički KG24 - 20
Mon 30 Nov, 00:009Vojvodina - Zaječar29 - 21
Mon 30 Nov, 00:009Vrbas Carnex - Crvenka Jafa36 - 27
Mon 30 Nov, 00:0010Crvenka Jafa - Vojvodina21 - 24
Mon 30 Nov, 00:0010Kolubara - Vrbas Carnex26 - 30
Mon 30 Nov, 00:0010Napredak - Metaloplastika23 - 20
Mon 30 Nov, 00:0010Partizan - Zaječar34 - 28
Mon 30 Nov, 00:0010PKB - Jugović Unimet19 - 26
Mon 30 Nov, 00:0010Radnički KG - Crvena Zvezda (M)28 - 18
Mon 30 Nov, 00:0010Železničar 1949 - Rudar18 - 19
Mon 30 Nov, 00:0011Crvena Zvezda (M) - Železničar 194932 - 21
Mon 30 Nov, 00:0011Jugović Unimet - Partizan25 - 25
Mon 30 Nov, 00:0011Metaloplastika - PKB23 - 22
Mon 30 Nov, 00:0011Rudar - Napredak27 - 22
Mon 30 Nov, 00:0011Vojvodina - Kolubara35 - 24
Mon 30 Nov, 00:0011Vrbas Carnex - Radnički KG27 - 25
Mon 30 Nov, 00:0011Zaječar - Crvenka Jafa33 - 18
Mon 30 Nov, 00:0012Jugović Unimet - Metaloplastika24 - 22
Mon 30 Nov, 00:0012Kolubara - Zaječar29 - 22
Mon 30 Nov, 00:0012Napredak - Crvena Zvezda (M)25 - 27
Mon 30 Nov, 00:0012Partizan - Crvenka Jafa39 - 20
Mon 30 Nov, 00:0012PKB - Rudar28 - 28
Mon 30 Nov, 00:0012Radnički KG - Vojvodina22 - 23
Mon 30 Nov, 00:0012Železničar 1949 - Vrbas Carnex22 - 25
Mon 30 Nov, 00:0013Crvena Zvezda (M) - PKB26 - 30
Mon 30 Nov, 00:0013Crvenka Jafa - Kolubara22 - 29
Mon 30 Nov, 00:0013Metaloplastika - Partizan19 - 20
Mon 30 Nov, 00:0013Rudar - Jugović Unimet32 - 27
Mon 30 Nov, 00:0013Vojvodina - Železničar 194943 - 30
Mon 30 Nov, 00:0013Vrbas Carnex - Napredak29 - 24
Mon 30 Nov, 00:0013Zaječar - Radnički KG29 - 24
Mon 30 Nov, 00:0014Crvena Zvezda (M) - Jugović Unimet26 - 20
Mon 30 Nov, 00:0014Crvenka Jafa - Radnički KG26 - 23
Mon 30 Nov, 00:0014Partizan - Kolubara34 - 26
Mon 30 Nov, 00:0014Rudar - Metaloplastika18 - 21
Mon 30 Nov, 00:0014Vojvodina - Napredak25 - 23
Mon 30 Nov, 00:0014Vrbas Carnex - PKB28 - 28
Mon 30 Nov, 00:0014Zaječar - Železničar 194926 - 35
Mon 30 Nov, 00:0015Rudar - Partizan20 - 23
Fri 15 Feb, 17:0015Železničar 1949 - Crvenka Jafa30 - 25
Fri 15 Feb, 19:3015Radnički KG - Kolubara25 - 27
Sat 16 Feb, 18:3015Metaloplastika - Crvena Zvezda (M)25 - 27
Sat 16 Feb, 18:3015PKB - Vojvodina28 - 30
Sat 16 Feb, 19:0015Napredak - Zaječar27 - 26
Sun 17 Feb, 17:0015Jugović Unimet - Vrbas Carnex27 - 31
Sat 23 Feb, 18:0016Crvenka Jafa - Napredak28 - 31
Sat 23 Feb, 18:0016Vrbas Carnex - Metaloplastika24 - 22
Sat 23 Feb, 18:0016Zaječar - PKB31 - 29
Sun 24 Feb, 20:1516Vojvodina - Jugović Unimet28 - 25
Mon 25 Feb, 18:3016Crvena Zvezda (M) - Rudar25 - 27
Tue 26 Feb, 19:3016Kolubara - Železničar 194924 - 35
Wed 27 Feb, 19:3016Partizan - Radnički KG37 - 24
Sat 2 Mar, 18:3017PKB - Crvenka Jafa35 - 29
Sat 2 Mar, 19:0017Jugović Unimet - Zaječar34 - 30
Sat 2 Mar, 19:0017Napredak - Kolubara31 - 26
Sat 2 Mar, 19:0017Rudar - Vrbas Carnex28 - 25
Sat 2 Mar, 19:3017Železničar 1949 - Radnički KG35 - 29
Sun 3 Mar, 18:0017Crvena Zvezda (M) - Partizan26 - 30
Sun 3 Mar, 18:3017Metaloplastika - Vojvodina28 - 29
Sat 9 Mar, 18:0018Crvenka Jafa - Jugović Unimet28 - 31
Sat 9 Mar, 18:0018Radnički KG - Napredak27 - 26
Sat 9 Mar, 18:0018Vojvodina - Rudar37 - 32
Sat 9 Mar, 18:0018Vrbas Carnex - Crvena Zvezda (M)24 - 21
Sat 9 Mar, 19:3018Kolubara - PKB26 - 25
Sat 9 Mar, 20:0018Partizan - Železničar 194938 - 23
Sun 10 Mar, 18:0018Zaječar - Metaloplastika34 - 22
Sat 16 Mar, 18:0019Crvena Zvezda (M) - Vojvodina20 - 26
Sat 16 Mar, 18:3019Metaloplastika - Crvenka Jafa40 - 27
Sat 16 Mar, 18:3019Napredak - Železničar 194929 - 30
Sat 16 Mar, 18:3019PKB - Radnički KG29 - 32
Sat 16 Mar, 19:0019Jugović Unimet - Kolubara31 - 28
Sat 16 Mar, 19:0019Rudar - Zaječar29 - 27
Sun 17 Mar, 17:0019Vrbas Carnex - Partizan27 - 36
Mon 30 Nov, 00:0020Radnički KG - Jugović Unimet22 - 20
Sat 23 Mar, 16:3020Železničar 1949 - PKB36 - 29
Sat 23 Mar, 18:0020Crvenka Jafa - Rudar23 - 17
Sat 23 Mar, 18:3020Partizan - Napredak38 - 27
Sat 23 Mar, 19:0020Zaječar - Crvena Zvezda (M)32 - 29
Sat 23 Mar, 19:3020Kolubara - Metaloplastika20 - 20
Sat 23 Mar, 19:3020Vojvodina - Vrbas Carnex28 - 19
Fri 29 Mar, 18:0021Vojvodina - Partizan30 - 28
Fri 29 Mar, 18:3021Rudar - Kolubara23 - 24
Sat 30 Mar, 18:3021Metaloplastika - Radnički KG30 - 27
Sat 30 Mar, 18:3021PKB - Napredak31 - 29
Sat 30 Mar, 19:0021Jugović Unimet - Železničar 194926 - 27
Sat 30 Mar, 19:0021Vrbas Carnex - Zaječar26 - 28
Sun 31 Mar, 18:0021Crvena Zvezda (M) - Crvenka Jafa36 - 24
Sat 13 Apr, 18:0022Crvenka Jafa - Vrbas Carnex28 - 28
Sat 13 Apr, 18:0022Partizan - PKB28 - 26
Sat 13 Apr, 18:0022Zaječar - Vojvodina24 - 26
Sat 13 Apr, 19:3022Kolubara - Crvena Zvezda (M)28 - 28
Sun 14 Apr, 19:3022Napredak - Jugović Unimet31 - 24
Sun 14 Apr, 19:3022Radnički KG - Rudar27 - 28
Tue 16 Apr, 18:3022Železničar 1949 - Metaloplastika26 - 25
Fri 19 Apr, 18:3023Crvena Zvezda (M) - Radnički KG25 - 22
Sat 20 Apr, 18:0023Vojvodina - Crvenka Jafa36 - 34
Sat 20 Apr, 18:3023Metaloplastika - Napredak21 - 21
Sat 20 Apr, 19:0023Jugović Unimet - PKB22 - 26
Sat 20 Apr, 19:0023Rudar - Železničar 194928 - 28
Sat 20 Apr, 19:0023Zaječar - Partizan20 - 29
Sat 20 Apr, 19:3023Vrbas Carnex - Kolubara27 - 22
Sat 27 Apr, 19:0024Crvenka Jafa - Zaječar27 - 32
Sat 27 Apr, 19:0024Kolubara - Vojvodina35 - 43
Sat 27 Apr, 19:0024Napredak - Rudar27 - 26
Sat 27 Apr, 19:0024Partizan - Jugović Unimet30 - 28
Sat 27 Apr, 19:0024PKB - Metaloplastika25 - 24
Sat 27 Apr, 19:0024Radnički KG - Vrbas Carnex24 - 21
Sat 27 Apr, 19:0024Železničar 1949 - Crvena Zvezda (M)30 - 23
Sat 4 May, 19:0025Crvena Zvezda (M) - Napredak35 - 33
Sat 4 May, 19:0025Crvenka Jafa - Partizan28 - 31
Sat 4 May, 19:0025Metaloplastika - Jugović Unimet28 - 26
Sat 4 May, 19:0025Rudar - PKB34 - 27
Sat 4 May, 19:0025Vojvodina - Radnički KG31 - 25
Sat 4 May, 19:0025Vrbas Carnex - Železničar 194926 - 28
Sat 4 May, 19:0025Zaječar - Kolubara38 - 31
Sat 11 May, 19:0026Jugović Unimet - Rudar31 - 29
Sat 11 May, 19:0026Kolubara - Crvenka Jafa39 - 35
Sat 11 May, 19:0026Napredak - Vrbas Carnex29 - 30
Sat 11 May, 19:0026Partizan - Metaloplastika35 - 18
Sat 11 May, 19:0026PKB - Crvena Zvezda (M)30 - 33
Sat 11 May, 19:0026Radnički KG - Zaječar25 - 32
Sat 11 May, 19:0026Železničar 1949 - Vojvodina25 - 28

Be Sociable, Share!