POLUFINALE KUPA: Radnički Lepenica – RK Zaječar 27:33, U finalu protiv Jagodine

мај 9, 2013 by
Tekst iz Ženski tim

Rukometašice Zaječara savladale su u polufinalu Kupa Srbije ekipu Radničkog Lepenica rezultatom 33:27, na poluvremenu nerešeno 15:15.

Zaječarke su 10 minuta pred kraj utakmice slomile jak otpor domaćina i zabeležile pobedu i plasman u 4. finale kupa Srbije.

Najefikasnija u ekipi Zaječara bila je kapiten Maja Zebić koja je postigla 12 golova za pobedu Zaječarki.

U drugom polufinalu Crvena Zvezda poražena je od ekipe Jagodine ubedljivim rezultatom 22:31, pa ćemo gledati reprizu finala iz prethodnih godina.

Zaječar i Jagodina finalni meč za trofej Kupa Srbije igraju sutra 12.05.2013 sa početkom u 18 sati uz direktan TV prenos na RTS2.