RK DUBOČICA – RK ZAJEČAR 36:31 (16:15)

децембар 9, 2009 by
Tekst iz Мuški tim

Rukometaši Zaječara, u finalnom meču takmičenja za nacionalni kup, u grupi istok, izgubili su od ekipe iz Leskovca rezultatom 36:31 (na poluvremenu 16:15). Zaječarci će se već u subotu sastati sa ekipom iz Leskovca u okviru Prve lige Srbije pa će odmah imati priliku za revanš.

GRK DUBOCICA: Lazic, Djordjevic 3, Mikic, Velickovic, Nikolic 9, Marinkovic 1, Tubic, Stojiljkovic 10, Gavrlilovic, Trajkovic 4, Janicijevic 4, Pesic, Milenkovic 5.

RK ZAJECAR: Babic, Lazovic 11, Jankovic, Avramovic D. 1, Tomori 1, Ciric 1, Ivkovic 9, Veljkovic 1, Gencic, Vojinovic, Dolic 6, Tomic, Avramovic B, Radosavcevic A.

Be Sociable, Share!

Komentari:

7 odgovora na ovu temu!

1. alexa on децембар 10th, 2009 00:51

Primili smo 36 gola???!!!!
      Pocinjem da sumnjam da momci citaju nase komentare!!!
      Ovo je vec ono za sta ljudi kazu “STO GORE TO BOLJE”!!!!
      Pitam se samo za koga ce biti bolje?
      Jadno momci, jadno do zla boga.
      Ponovo ista prica, prvo poluvreme 1 razlike a drugo ponovo pad i tako iz utakmice u utakmicu.
      DOKLE???

2. Dule on децембар 10th, 2009 13:11

Vreme je da se igači između sebe pogledaju u oči jer nešto ne štima očigledno

3. Red Devil on децембар 10th, 2009 13:57

Auuu ..ovo većpočinje da bude gusto … Ne želim da kritikujem nikog, držah se po strani , verujem da će sami među sobom naći problem i rešenje.
      Ali čim ekipa u gostima primi više od 25 golova, automatski je vrlo teško da u tom meču izvuče rezultat …
      Samo se nadam da imao šanse da se vratimo u borbu za vrh tabele i da će neko od vodećih kiksnuti u daljem toku takmičenja, a mi nadam se ispraviti svoje greške …

4. glodar on децембар 10th, 2009 14:26

Za ovo nema opravdanja. Ali se mora uzeti u obzir da se na ovo gostovanje otišlo bez:
      Predrag Dabetić – prelom ruke i CRVENI KARTON
      Igor Milošević – povreda
      Dejan Ristić – povreda
      Nikola Lazić – povreda.

5. DULE on децембар 10th, 2009 20:11

Glodaru čitajući tvoje komentare stičem utisak da si u tesno povezan sa klubom pošto si o svemu obavešten ako počinješ komentar rečenicom za ovo nema opravdanje šta će ti ali dotični igrači su do sada bili u sastavu pa opet nema rezultata ipak ne cvetaju ruže u ekipi.

6. j on децембар 10th, 2009 20:13